ПРЕМ'ЄРА! Віталій Козловський презентує кліп на пісню «Літай»

ПРЕМ'ЄРА! Віталій Козловський презентує кліп на пісню «Літай»  

Віталій Козловський представляє нову відеороботу на песню"Літай".  Режисером відео став Олександр Філатович. А героїнею кліпу - українська модель Анастасія Субіна. Знімали на унікальній природній локації в Херсонської області - вона поєднує рожеве Лемурійське озеро і озеро Сиваш, величезну сольову пустелю, яка змінює свій колір від білого до рожевого.  

 Віталій Козловський: “"Ми з режисером дуже довго вибирали локацію,  спочатку хотіли знімати в Португалії на березі океану. Але коли я побачив, яке неймовірне місце є у нас, в Україні, недалеко від села Григорівка Херсонській області - рішення знімати там кліп прийняв відразу ж. Хочеться, щоб про таку красу на нашій рідній землі дізналося якомога більше людей".

 

Не обійшлося і без казусів! Щоб дістатися до сольової пустелі, артисту і усій знімальній групі з устаткуванням довелося пішки здолати чималу відстань через чорне рідке болото, в яке ноги занурювалися по коліно. Виявилося, це дуже цінні лікувальні грязі, заради яких люди приїжджають здалеку. 

Вода в рожевому озері цілюща, а ще - настільки солона, що виштовхує тіло на поверхню - тут можна просто лежати і відпочивати на воді. У перерві між зйомками Віталій Козловский скористався нагодою і залишився в захваті. "Втому після зйомок ніби рукою зняло. Я тут уперше і уражений тим, наскільки круті і унікальні місця є в Україні. Я радий, що зміг поєднати роботу і таку цікаву подорож" - розповів артист.

 Зйомки були дуже непростими - адже проходили в спеку, сіль під ногами сильно нагрівалася, а у більшості сцен артист знімався саме босоніж. Знімальний процес став приємним сюрпризом для усіх, хто відпочивав цього дня на озері неподалік. Тому час від часу робота переривалася імпровізованими фото- та автографсесією.

Головна ідея пісні і кліпу в тому, що любов - безмежна. Її не можна виміряти або вирахувати. Це, в першу чергу, довіра,  відсутність умовностей і обмежень. Коханій людині треба давати свободу, і якщо постійно заганяти почуття в рамки - вони просто зійдуть нанівець.